Skip to content
Konum : Anasayfa Diğer İnverter Klimalar
Mitsubishi Klima
Diğer İnverter Klimalar
En Uygun Fuji İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

Fuji İnverter KlimaHavada en gelişmiş teknoloji sürekli ve sağlıklı bir hava kalitesi saf - Tüm bakım ücretsiz elektronik hakkında getiriyor klima teknolojisi. Gone arındırıcı / karbon filtreleri vardır bu kez üzerinde kayıp olan filtrasyon verimliliği.

Son FUJIAIR UV - fotokatalitik ve Elektronik Ioniser, artı anti-küf mikrop öldürücü filtre ve üfleyici, hiçbir şey FUJIAIR PLATİN serisi hava-con ile hava kalitesi yener.

Devamını oku...
 
En Uygun High Life İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

High Life İnverter Klima • Multi, Inverter ve Multi-Inverter İnverter, Yer ve Tavan Tipi, Salon Tipi ve İnverter modelleri vardır.
• Yüksek verimli kompresörü ile çok sessiz ve uzun ömürlüdür.
• İç ünite fanı mikro işlemci ile kontrol edilir. Fan hızı değişimleri kesinlikle hissedilmez.

• Akıllı kontrol sayesinde kullanım çok kolaydır. Akıllı kontrol kendi başına kara verebilen özel yazılım sistemine verilen addır. Kullanıcı, uzaktan kumandada bu modu seçtiğinde üstün teknolojiye sahip elektronik kart ve sensörler, algıladığı ortam sıcaklık değerlerine göre ısıtma, soğutma ve nem alma konumlarının hangisinde çalışacağında kendisi karar verir.

Devamını oku...
 
En Uygun Haier İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

Haier İnverter Klima Bu yaz güçlü klimalar yelpazemizi ile serin tutun. Bu odadan odaya taşınabilir ısı taşınabilir klima, / soğuk klima o yıl kullanılabilir tur için daha az enerji kullanmak klimalar nitelikli koleksiyonumuz, ENERGY STAR ® 'den modeller çok çeşitli vardır. Haier İnverter klimalar ve Dehumidifiers de, oyalama olmadan konfor sağlayan sessizdir.

Devamını oku...
 
En Uygun White Westinghouse İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

White Westinghouse İnverter KlimaWestinghouse klima üstün bio filtre özelliği ile havadaki çok küçük toz parçalarını tutarak bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir.White Westinghouse klima Yaşadığınız mekanı ekonomik çözümlerle ferah ve sağlıklı bir ortama dönüştürür.

Devamını oku...
 


A Sınıfı İnverter Klimalar

İnverter Klimalar

En soğuk havalarda bile maksimum verim elde edebildiğiniz, hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapabilen hassas kontrol mekanizması özelliğiyle öne çıkan İnverter Klimalarda Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Hitachi, LG, General, Sigma, General Electric, Fuji, High Life, Haier, White Westinghouse A Sınıfı inverter klima modelleri ile yanınızdayız.

En uygun taksitli satış fiyatları, en ucuz montaj - bakım fiyatı ve çeşitli ölçülerdeki R410A soğutma gazı kullanılan klimalarımız ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

İnverter Klima – Geleceği Kurtaran Teknoloji

Klima kullanımı yapılan ortamın ısıl değerleri günden güne hatta gün içerisinde saat saat değişiklik gösterebilmektedir. Farklı zaman dilimlerinde farklı ısılarda bulunan ve iklimlendirmesini yapmak üzere klima kullanılan mekanın sıcaklık değerlerini istenilen değerde tutmak zor bir işlem haline gelmektedir.

İnverter klimalar özellikleri ile bu zorluğa kolaylıkla çözüm buluyor. Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, General Electric, LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve Hitachi marka üst kalite grubu klimalarda alternatif modelleri bulunan inverter klimalar bulundurdukları teknolojiler ile fark yaratarak ısıl değişiklik gösteren yerlerde maksimum performans sunuyor.

İhtiyaca göre hızını ve kapasitesini oranlayan inverter klimalar kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ısıl dengeyi sağlıyor ve maksimum seviyede faydayı minimum enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor.

İnverter klimaların bu özellikleri sayesinde tasarruf yapabiliyor ve böylece minimum enerji tüketimi yaparak enerji sıkıntısı yaşanan dünyamıza karşı duyarlı bir hizmet almış oluyorsunuz.

İnverter klimalar sayesinde kullanılan mekânın içinde farklı yerlerdeki farklı sıcaklık değerlerinden kurtulabilir, mekan içinde eşit dağılım gösteren bir ısı değerine ulaşabilirsiniz.

En soğuk ve en sıcak yerlerde dahi maksimum seviyede iklimlendirme gerçekleştiren inverter klimalar kısa zamanda ısıtma veya soğutma gerçekleştirerek beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar.

En uzun ömürlü klima olma özelliğiyle fark yaratan inverter klima fiyatları paranızın cebinizde kalmasını sağlar.  

Mitsubishi Klima

Davlumbaz Klima

Davlumbaz Klima

İnverter Klima

Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, General Electric, LG, Hitachi, Daikin, Fuji, High Life, Haier, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve White Westinghouse R410A gazlı A sınıfı inverter klimaların satış, montaj, bakım ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edip size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.

İnverter Klima Farkı

En büyük enerji harcamaları sürekli devreye girme-çıkma sırasında meydana gelir. İnverter Klima Teknolojisi, cihazınızın ortamını soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre, kapasitesini kendisinin ayarlayabilmesidir.Bu sayede kompresör, frekansını ayarlayarak durma ve kalkmaları en aza indirir. Ayrıca inverter cihazlar ayarlanan sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol eder. Bunların sonucu olarak enerji tüketimi yaklaşık 1/3 oranında azaltılmıştır.

Seo

Seo Fiyatları

Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Toshiba Klima
Vestel Klima

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 60 konuk çevrimiçi

A Sınıfı Cihazlar

Mitsubishi-Sharp-General-Sigma markalı, enerji tasarrufu sağlayan yeni R410A gazlı "ASınıfı Enerji" yüksek performanslı inverter klimalar

Ekonomik Cihazlar

İhtiyaçlarınıza uygun beklediğiniz fiyatlarda ve aradığınız güçlü özelliklerde %30'a varan enerji tasarrufu yapan en ekonomik modeller..

Duvar Tipi Ürünler

Duvar tipi cihazlar, mekanlarınızı %30'a varan oranlarda enerji tasarrufu, çevreye duyarlılığı ve yüksek performansı ile canlandırır.