Skip to content
Konum : Anasayfa Diğer İnverter Klimalar En Uygun High Life İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi
Mitsubishi Klima

En Uygun High Life İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

High Life İnverter Klima • Multi, Inverter ve Multi-Inverter İnverter, Yer ve Tavan Tipi, Salon Tipi ve İnverter modelleri vardır.
• Yüksek verimli kompresörü ile çok sessiz ve uzun ömürlüdür.
• İç ünite fanı mikro işlemci ile kontrol edilir. Fan hızı değişimleri kesinlikle hissedilmez.

• Akıllı kontrol sayesinde kullanım çok kolaydır. Akıllı kontrol kendi başına kara verebilen özel yazılım sistemine verilen addır. Kullanıcı, uzaktan kumandada bu modu seçtiğinde üstün teknolojiye sahip elektronik kart ve sensörler, algıladığı ortam sıcaklık değerlerine göre ısıtma, soğutma ve nem alma konumlarının hangisinde çalışacağında kendisi karar verir.

Ortamın sıcaklık ve nem değerleri bu özellik sayesinde sürekli olarak sabit tutulur. Kullanıcı dilediğinde hafızasındaki standart değerleri değiştirip, kendi konfor şartlarında da oluşturabilir.
• Üç kademeli filtresi ile havayı temizler. Ön hava filtresi büyük toz partiküllerini tutar. İçerideki statik koku giderici filtre ise sigara dumanını, tozu, polenleri tutarken hassas filtresi ise 0,01 mikron çaptaki partikülleri havadan ayırır.
• Ultraline serisinde TiO2 ve ultraviyole filtreden oluşan çok kademeli hava temizleme özelliği ile havayı bakterilerden ve virüslerden de temizler.
• Green Sign özelliği sayesinde her an ayarlanan ve ölçülen oda sıcaklığı cihaz üzerinden görülebilir.
• Multi Modeller iki adet iç ünite ve iki kompresörlü bir dış üniteden oluşur. Bu sayede her iç ünite ihtiyaca bağlı olarak ayrı ayrı çalışabilir. Bir ünite ısıtma yaparken diğeri soğutma yapabilir. Özellikle dış üniteye yer bulmanın problemli olduğu binalarda tercih edilir.
• Kaset Tipi Modeller ayarlanabilir kanatları sayesinde dört yönlü hava dağıtımı ve homojen sıcaklık dağılımı sağlar.
• Salon Tipi Modeller Otomatik hava dağıtımı ve iki yönlü kanatçık ayarı ile üflediği havayı ortama tam olarak dağıtır. Güçlü fanı ile havayı 15m uzaklığa kadar iletebilir.
• Yer ve Tavan Tipi Modeller modern, küçük ve şık tasarımı ile az yer kaplar. Sadece 18cm kalınlığındaki iç ünitesi herhangi bir modifikasyona gerek olmadan yer kotunda duvara yaslanabildiği gibi tavana da monte edilebilir.

High Life İnverter Klima fiyatları uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile iklimsa merkezlerinde


Ürün Bilgi Formu
 
Lütfen adı-soyadınızı giriniz!

 
Lütfen ev telefon numarası giriniz.

 
Lütfen cep telefonunuzu giriniz.

 
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

 
Lütfen açık adresinizi giriniz.

 
Lütfen semt ve şehiri giriniz.

 Ev   İşyeri 

 
Lütfen ürünüzün istek yerini giriniz.

   
 

A Sınıfı İnverter Klimalar

İnverter Klimalar

En soğuk havalarda bile maksimum verim elde edebildiğiniz, hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapabilen hassas kontrol mekanizması özelliğiyle öne çıkan İnverter Klimalarda Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Hitachi, LG, General, Sigma, General Electric, Fuji, High Life, Haier, White Westinghouse A Sınıfı inverter klima modelleri ile yanınızdayız.

En uygun taksitli satış fiyatları, en ucuz montaj - bakım fiyatı ve çeşitli ölçülerdeki R410A soğutma gazı kullanılan klimalarımız ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

İnverter Klima – Geleceği Kurtaran Teknoloji

Klima kullanımı yapılan ortamın ısıl değerleri günden güne hatta gün içerisinde saat saat değişiklik gösterebilmektedir. Farklı zaman dilimlerinde farklı ısılarda bulunan ve iklimlendirmesini yapmak üzere klima kullanılan mekanın sıcaklık değerlerini istenilen değerde tutmak zor bir işlem haline gelmektedir.

İnverter klimalar özellikleri ile bu zorluğa kolaylıkla çözüm buluyor. Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, General Electric, LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve Hitachi marka üst kalite grubu klimalarda alternatif modelleri bulunan inverter klimalar bulundurdukları teknolojiler ile fark yaratarak ısıl değişiklik gösteren yerlerde maksimum performans sunuyor.

İhtiyaca göre hızını ve kapasitesini oranlayan inverter klimalar kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ısıl dengeyi sağlıyor ve maksimum seviyede faydayı minimum enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor.

İnverter klimaların bu özellikleri sayesinde tasarruf yapabiliyor ve böylece minimum enerji tüketimi yaparak enerji sıkıntısı yaşanan dünyamıza karşı duyarlı bir hizmet almış oluyorsunuz.

İnverter klimalar sayesinde kullanılan mekânın içinde farklı yerlerdeki farklı sıcaklık değerlerinden kurtulabilir, mekan içinde eşit dağılım gösteren bir ısı değerine ulaşabilirsiniz.

En soğuk ve en sıcak yerlerde dahi maksimum seviyede iklimlendirme gerçekleştiren inverter klimalar kısa zamanda ısıtma veya soğutma gerçekleştirerek beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar.

En uzun ömürlü klima olma özelliğiyle fark yaratan inverter klima fiyatları paranızın cebinizde kalmasını sağlar.  

Mitsubishi Klima

Davlumbaz Klima

Davlumbaz Klima

İnverter Klima

Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, General Electric, LG, Hitachi, Daikin, Fuji, High Life, Haier, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve White Westinghouse R410A gazlı A sınıfı inverter klimaların satış, montaj, bakım ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edip size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.

İnverter Klima Farkı

En büyük enerji harcamaları sürekli devreye girme-çıkma sırasında meydana gelir. İnverter Klima Teknolojisi, cihazınızın ortamını soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre, kapasitesini kendisinin ayarlayabilmesidir.Bu sayede kompresör, frekansını ayarlayarak durma ve kalkmaları en aza indirir. Ayrıca inverter cihazlar ayarlanan sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol eder. Bunların sonucu olarak enerji tüketimi yaklaşık 1/3 oranında azaltılmıştır.

Seo

Seo Fiyatları

Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Toshiba Klima
Vestel Klima

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 46 konuk çevrimiçi

A Sınıfı Cihazlar

Mitsubishi-Sharp-General-Sigma markalı, enerji tasarrufu sağlayan yeni R410A gazlı "ASınıfı Enerji" yüksek performanslı inverter klimalar

Ekonomik Cihazlar

İhtiyaçlarınıza uygun beklediğiniz fiyatlarda ve aradığınız güçlü özelliklerde %30'a varan enerji tasarrufu yapan en ekonomik modeller..

Duvar Tipi Ürünler

Duvar tipi cihazlar, mekanlarınızı %30'a varan oranlarda enerji tasarrufu, çevreye duyarlılığı ve yüksek performansı ile canlandırır.