Skip to content
Konum : Anasayfa Hitachi En Uygun Hitachi RAS-S24H2 AA İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi
Mitsubishi Klima

En Uygun Hitachi RAS-S24H2 AA İnverter Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

Hitachi RAS-S24H2 AA İnverter KlimaRAS-S24H2 AA
Soğutma: 20,490 (3.070-22.190) Btu
Isıtma: 23,210 (3.070-29.000) Btu

Hitachi İnverter Teknik Özellikler:

 • DC (Doğru Akım) İnverter ile % 40 a varan enerji tasarrufu,
 • Oda içinde, sadece 0,5 C - 1 C arasında ısı farkı, 
 • Esnek ve değişken çalışma kapasitesi, 
 • Ani ısıtma özelliği,
 • LCD ekranlı kablosuz uzaktan kumandalı,
 • Sessiz, ekonomik ve uzun ömürlü "Rotary Type" kompresörlü,
 • Heat-Pump (Isı Pompası) ısıtma sistemli,
 • Uyku fonksiyonu,
 • Sessiz, Ekonomik Ve Uzun Ömrlü "Rotary Type" Kompresörlüdür,
 • Nano Titanyum Ölçekli Partikül Filtre Özelliği, 
 • Anti Bakteriyel Mavi Renkli İç Ünite Pervanesi

  Hitachi İnverter Klima fiyatları uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile iklimsa merkezlerinde


  Ürün Bilgi Formu
   
  Lütfen adı-soyadınızı giriniz!

   
  Lütfen ev telefon numarası giriniz.

   
  Lütfen cep telefonunuzu giriniz.

   
  Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

   
  Lütfen açık adresinizi giriniz.

   
  Lütfen semt ve şehiri giriniz.

   Ev   İşyeri 

   
  Lütfen ürünüzün istek yerini giriniz.

     
   

  A Sınıfı İnverter Klimalar

  İnverter Klimalar

  En soğuk havalarda bile maksimum verim elde edebildiğiniz, hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapabilen hassas kontrol mekanizması özelliğiyle öne çıkan İnverter Klimalarda Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Hitachi, LG, General, Sigma, General Electric, Fuji, High Life, Haier, White Westinghouse A Sınıfı inverter klima modelleri ile yanınızdayız.

  En uygun taksitli satış fiyatları, en ucuz montaj - bakım fiyatı ve çeşitli ölçülerdeki R410A soğutma gazı kullanılan klimalarımız ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

  İnverter Klima – Geleceği Kurtaran Teknoloji

  Klima kullanımı yapılan ortamın ısıl değerleri günden güne hatta gün içerisinde saat saat değişiklik gösterebilmektedir. Farklı zaman dilimlerinde farklı ısılarda bulunan ve iklimlendirmesini yapmak üzere klima kullanılan mekanın sıcaklık değerlerini istenilen değerde tutmak zor bir işlem haline gelmektedir.

  İnverter klimalar özellikleri ile bu zorluğa kolaylıkla çözüm buluyor. Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, General Electric, LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve Hitachi marka üst kalite grubu klimalarda alternatif modelleri bulunan inverter klimalar bulundurdukları teknolojiler ile fark yaratarak ısıl değişiklik gösteren yerlerde maksimum performans sunuyor.

  İhtiyaca göre hızını ve kapasitesini oranlayan inverter klimalar kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ısıl dengeyi sağlıyor ve maksimum seviyede faydayı minimum enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor.

  İnverter klimaların bu özellikleri sayesinde tasarruf yapabiliyor ve böylece minimum enerji tüketimi yaparak enerji sıkıntısı yaşanan dünyamıza karşı duyarlı bir hizmet almış oluyorsunuz.

  İnverter klimalar sayesinde kullanılan mekânın içinde farklı yerlerdeki farklı sıcaklık değerlerinden kurtulabilir, mekan içinde eşit dağılım gösteren bir ısı değerine ulaşabilirsiniz.

  En soğuk ve en sıcak yerlerde dahi maksimum seviyede iklimlendirme gerçekleştiren inverter klimalar kısa zamanda ısıtma veya soğutma gerçekleştirerek beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar.

  En uzun ömürlü klima olma özelliğiyle fark yaratan inverter klima fiyatları paranızın cebinizde kalmasını sağlar.  

  Mitsubishi Klima

  Davlumbaz Klima

  Davlumbaz Klima

  İnverter Klima

  Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, General Electric, LG, Hitachi, Daikin, Fuji, High Life, Haier, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve White Westinghouse R410A gazlı A sınıfı inverter klimaların satış, montaj, bakım ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edip size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.

  İnverter Klima Farkı

  En büyük enerji harcamaları sürekli devreye girme-çıkma sırasında meydana gelir. İnverter Klima Teknolojisi, cihazınızın ortamını soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre, kapasitesini kendisinin ayarlayabilmesidir.Bu sayede kompresör, frekansını ayarlayarak durma ve kalkmaları en aza indirir. Ayrıca inverter cihazlar ayarlanan sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol eder. Bunların sonucu olarak enerji tüketimi yaklaşık 1/3 oranında azaltılmıştır.

  Seo

  Seo Fiyatları

  Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz.

  Toshiba Klima
  Vestel Klima

  Kimler Çevirimiçi

  Şu anda 4 konuk çevrimiçi

  A Sınıfı Cihazlar

  Mitsubishi-Sharp-General-Sigma markalı, enerji tasarrufu sağlayan yeni R410A gazlı "ASınıfı Enerji" yüksek performanslı inverter klimalar

  Ekonomik Cihazlar

  İhtiyaçlarınıza uygun beklediğiniz fiyatlarda ve aradığınız güçlü özelliklerde %30'a varan enerji tasarrufu yapan en ekonomik modeller..

  Duvar Tipi Ürünler

  Duvar tipi cihazlar, mekanlarınızı %30'a varan oranlarda enerji tasarrufu, çevreye duyarlılığı ve yüksek performansı ile canlandırır.