Skip to content
Konum : Anasayfa Panasonic En Ucuz Panasonic Inverter Deluxe Klima Fiyatları
Mitsubishi Klima

En Ucuz Panasonic Inverter Deluxe Klima Fiyatları

Panasonic Inverter Deluxe KlimaInverter Kontrolü Panasonic inverter model klimalar yeni geliştirilen PFC (power-factor corrector) devresi sayesinde enerji beslemesinden meydana gelen elektrik kayıplarını en aza indirerek güç girişini maximuma çıkarır.

Doğa Dostu Freon Gazı- R410A

Sökülebilir ve Yıkanabilir Panel

Kolayca yerinden sökülebilen iç ünite ön paneli, su ile yıkanıp temizlenebilir. Böylece klimanız hep ilk günkü görünümünü korur.

Panasonic Inverter Deluxe Klima Ürünleri:

CS-E9GKEW/CU-E9GKE- Soğutma: 2.760 - 10320 btu/h - Isıtma: 2.760 - 17.200 btu/h
CS-E12GKEW/CU-E12GKE- Soğutma: 2.760-13.760 btu/h - Isıtma: 2.760-22.360 btu/h
CS-E15DKEW/CU-E15DKE- Soğutma: 3.080-17.200 btu/h - Isıtma: 3.080-24.440 btu/h

e-ion
Panasonic tarafından geliştirilen 'e-ion' hava temizleme sistemi toz, virüs ve bakterileri yakalayarak filtre üzerine çekip inaktive eder.

Patrol Sensor
PATROL SENSOR, klima çalışırken veya çalışmazken, hava kalitesini kontrol eder ve ihtiyaç duyulduğunda havayı temizlemek için 'e-ion' sistemini devreye sokar.


Kişisel Hava Yönlendirme Ayarlaması
Yukarı ve Aşağı Hava Yönlendirmesi - 5 Değişik Konum +Otomatik
Uzaktan kumandayı kullanarak beş değişik dikey(yukarı ve aşağı konum) seçebilir veya Otomatik seçeneğinin kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Sağa ve Sola Hava Yönlendirmesi - 5 Değişik Konum + Otomatik
Uzaktan kumandayı kullanarak beş değişik yatay(sağa ve sola konum) seçebilir veya Otomatik seçeneğinin kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Isıtmaya Sıcak Başlama
Klimanızı sıcak konumda çalıştırmak için ilk açtığınızda ortama soğuk hava üflenmesini önleyerek, başlangıçta dahi sıcak üfleme sağlar.

Powerful Modu
Powerful tuşuna bir kere basmanızla cihaz, ekstra ısıtma veya soğutma gücü sağlayarak odanızın ısısını en kısa sürede istediğiniz konfor düzeyine ulaştırır. Özellikle eve yeni geldiğinizde veya banyodan çıktığınızda size konfor sağlayacak özelliklerden birisidir.

Sessiz Mod
Sadece bir tuşa basarak iç ünite çalışma sesini 3db kadar düşürebilirsiniz.

Nem Alma Modu
Oda sıcaklığını değiştirmeden ortamdaki rutubeti almanızı ve ideal rutubet seviyesine gelmesini sağlar.

Otomatik Mod Seçimi
Özellikle mevsim geçişlerinde ve ani sıcaklık değişimi olan bölgelerde sık sık mod değiştirmeyi önlemek ve bu işlemi kolaylaştırmak için sensörler oda sıcaklığını ve dış hava sıcaklığını periyodik olarak ölçer ve bu sıcaklıklara göre, ayrıca sizin kumanda üzerinden set etmiş olduğunuz sıcaklığa göre mikrokompüter en ideal mod seçimini kendiliğinden yapar.

Auto Restart (Otomatik yeniden başlama)
Elektrik enerjisi kesilip tekrar geldiğinde klimanız çalışma konumuna kaldığı yerden devam eder.

Arıza Teşhis Fonksiyonu
Klimanızda meydana gelebilecek birtakım arızalar, sizin ve servis elemanlarımızın işini kolaylaştırmak amacı ile kodlanarak kolayca görülmesini sağlar.

  • Voltaj Dalgalanmalarına Uyum
  • Uzun Borulama İmkanı
  • Dış Üniteye Üstten Müdahele İmkanı
  • Küf Tutmayan,Kolay Çıkartılabilir Filtre
  • Koku Giderme Fonksiyonu
  • 24 Saat gerçek ON/OFF Timer Ayarı
  • LCD Uzaktan Kumanda

Ürün Bilgi Formu
 
Lütfen adı-soyadınızı giriniz!

 
Lütfen ev telefon numarası giriniz.

 
Lütfen cep telefonunuzu giriniz.

 
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

 
Lütfen açık adresinizi giriniz.

 
Lütfen semt ve şehiri giriniz.

 Ev   İşyeri 

 
Lütfen ürünüzün istek yerini giriniz.

   
 

A Sınıfı İnverter Klimalar

İnverter Klimalar

En soğuk havalarda bile maksimum verim elde edebildiğiniz, hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapabilen hassas kontrol mekanizması özelliğiyle öne çıkan İnverter Klimalarda Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Hitachi, LG, General, Sigma, General Electric, Fuji, High Life, Haier, White Westinghouse A Sınıfı inverter klima modelleri ile yanınızdayız.

En uygun taksitli satış fiyatları, en ucuz montaj - bakım fiyatı ve çeşitli ölçülerdeki R410A soğutma gazı kullanılan klimalarımız ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

İnverter Klima – Geleceği Kurtaran Teknoloji

Klima kullanımı yapılan ortamın ısıl değerleri günden güne hatta gün içerisinde saat saat değişiklik gösterebilmektedir. Farklı zaman dilimlerinde farklı ısılarda bulunan ve iklimlendirmesini yapmak üzere klima kullanılan mekanın sıcaklık değerlerini istenilen değerde tutmak zor bir işlem haline gelmektedir.

İnverter klimalar özellikleri ile bu zorluğa kolaylıkla çözüm buluyor. Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, General Electric, LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve Hitachi marka üst kalite grubu klimalarda alternatif modelleri bulunan inverter klimalar bulundurdukları teknolojiler ile fark yaratarak ısıl değişiklik gösteren yerlerde maksimum performans sunuyor.

İhtiyaca göre hızını ve kapasitesini oranlayan inverter klimalar kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ısıl dengeyi sağlıyor ve maksimum seviyede faydayı minimum enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor.

İnverter klimaların bu özellikleri sayesinde tasarruf yapabiliyor ve böylece minimum enerji tüketimi yaparak enerji sıkıntısı yaşanan dünyamıza karşı duyarlı bir hizmet almış oluyorsunuz.

İnverter klimalar sayesinde kullanılan mekânın içinde farklı yerlerdeki farklı sıcaklık değerlerinden kurtulabilir, mekan içinde eşit dağılım gösteren bir ısı değerine ulaşabilirsiniz.

En soğuk ve en sıcak yerlerde dahi maksimum seviyede iklimlendirme gerçekleştiren inverter klimalar kısa zamanda ısıtma veya soğutma gerçekleştirerek beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar.

En uzun ömürlü klima olma özelliğiyle fark yaratan inverter klima fiyatları paranızın cebinizde kalmasını sağlar.  

Mitsubishi Klima

Davlumbaz Klima

Davlumbaz Klima

İnverter Klima

Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, General Electric, LG, Hitachi, Daikin, Fuji, High Life, Haier, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve White Westinghouse R410A gazlı A sınıfı inverter klimaların satış, montaj, bakım ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edip size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.

İnverter Klima Farkı

En büyük enerji harcamaları sürekli devreye girme-çıkma sırasında meydana gelir. İnverter Klima Teknolojisi, cihazınızın ortamını soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre, kapasitesini kendisinin ayarlayabilmesidir.Bu sayede kompresör, frekansını ayarlayarak durma ve kalkmaları en aza indirir. Ayrıca inverter cihazlar ayarlanan sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol eder. Bunların sonucu olarak enerji tüketimi yaklaşık 1/3 oranında azaltılmıştır.

Seo

Seo Fiyatları

Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Toshiba Klima
Vestel Klima

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 50 konuk çevrimiçi

A Sınıfı Cihazlar

Mitsubishi-Sharp-General-Sigma markalı, enerji tasarrufu sağlayan yeni R410A gazlı "ASınıfı Enerji" yüksek performanslı inverter klimalar

Ekonomik Cihazlar

İhtiyaçlarınıza uygun beklediğiniz fiyatlarda ve aradığınız güçlü özelliklerde %30'a varan enerji tasarrufu yapan en ekonomik modeller..

Duvar Tipi Ürünler

Duvar tipi cihazlar, mekanlarınızı %30'a varan oranlarda enerji tasarrufu, çevreye duyarlılığı ve yüksek performansı ile canlandırır.