Skip to content
Konum : Anasayfa Toshiba En Uygun Süper Toshiba Inverter Daiseikai Duvar Tipi Klima Fiyatları
Mitsubishi Klima

En Uygun Süper Toshiba Inverter Daiseikai Duvar Tipi Klima Fiyatları

Süper Toshiba Inverter Daiseikai Duvar Tipi KlimaDünyanın En Az Elektrik Harcayan Kliması

Toshiba 1981 yılında, bugün tüm klima markaları tarafından kullanılmakta olan inverter teknolojisini keşfetti. Bugün ve yarının teknolojisini geliştirmek için de çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmektedir.

Dünyada DC Inverter teknolojisinin kullanılmaya başlandığı son yıllarda, Toshiba "Vektör Kontrollü DC Hybrid" inverter klimaları keşfederek rakiplerinden yine bir adım önde olduğunu kanıtlamış oldu. Toshiba yeni geliştirdiği bu teknoloji sayesinde DC inverterli klimalarına oranla %20’ye varan enerji tasarrufu yapmayı başardı.


2009 yılında Toshiba, dünyanın ilk "iki aşamalı rotary kompresörlerini" üreterek enerji tüketimini minimum seviyelere indirdi ve kendisine ait "minimum enerji tüketimi" rekorunu egale etmiş oldu.

Yeni Toshiba Süper Inverter Daiseikai klimaların tamamı minimum kapasitede ısıtma ya da soğutma yaparken 70W elektrik tüketir.

Benzersiz Özellikler
Dünyanın ilk "İki aşamalı Rotary Kompresörü" ile tüm modellerde ısıtma - soğutmada minimum kapasitede 70W elektrik tüketimi
Vektör kontrollü DC Hybrid Inverter teknolojisi ile inverterli klimalarına oranla %20’ye varan enerji tasarrufu.
5,63* COP ile dünyanın en az elektrik harcayan kliması.
A sınıfı sabit hızlı klimalara göre %75 daha verimli
Tüm modeller ısıtma ve soğutmada A+ sınıfı
(-15)ºC ısıtma, (46)ºC soğutma yapabilme.
Yeni nesil estetik "oval" ön panel.
Tüm iç ünite yüzeyini kaplayan "Çift katmanlı Plazma Filtre" ile mükemmel iç ortam hava kalitesi.
Ozon tabakasına zarar vermeyen, küresel ısınmaya sebep olmayan R410A soğutucu gazı
Konvensiyonel filtrelerden 10 kat daha hızlı hava temizleme
Kendi kendini temizleme fonksiyonu ile sağlıklı yaşam.
Yeni bir ses(sizlik)
12 kademeli hava akış yönü ile kusursuz konfor.
Hi-Power modu ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşma.
Arıza teşhis fonksiyonu
Tek dokunuşla size özel çalışmanın seçimi "My Comfort"
24 saat gerçek zamanlı timer fonksiyonu
 Mucizenin adı ”İki Aşamalı Rotary Kompresör”: Teknoloji alanında liderliğini devam ettiren Toshiba, dünyada bir ilke daha imza atmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyor.
Dünyanın ilk "iki aşamalı rotary kompresörü" sayesinde elektrik tüketimi minimum kapasitede herbir modelde (7.000-9.000-12.000-16.000-18.000 Btu) 70W’a kadar düşürüldü. İç ortam hava sıcaklığı sizin istediğiniz seviyeye yaklaştıkça kapasitesini düşürebilen yeni kompresör sayesinde artık klimanız kaç BTU olursa olsun ihtiyaç azaldıkça kapasitesini 1.000 BTU’ya kadar düşürebilecektir. Bu sayede size mükemmel bir konfor sağlanırken, enerji tüketiminde de cimrileşiliyor.

En Son İnverter Teknolojisi "Hybrid Inverter": Geleneksel klimalarda kompresörün hızı sabittir. Dolayısıyla gerçek ihtiyaca göre çok fazla enerji harcanır. Toshiba ikiz dönel kompresörü tasarladı ve DC Hybrid Inverter Teknolojisi ile bu kompresörün hızını ayarlayabildi. Böylece ihtiyaç kadar enerji üretebilmek mümkün oldu.

Klima ilk açıldığınca yüksek güçlü bir çalıştırma, konfor koşullarına erişilince yüksek verimli bir çalışma ile çok ekonomik olarak hızlı ve sürekli yüksek konfor sağlanabiliyor.

En Ekonomik Klima: Yeni Super Inverter Toshiba Daiseikai PKVP klimaları DC inverter teknolojisine ek olarak dış ünite dizaynında da yeniliğe gidilmiştir. Geleneksel klimalarda tek sıralı olan dış ünite bataryası, Super Inverter Daiseikai’lerde çift sıralı tasarlanmıştır. Sonuç çok daha az elektrik tüketimi, yüksek verimliliktir.

Standartlar 3,21 COP üzerindeki klimaları "A Sınıfı" olarak nitelendirirken, bu enerji verim oranının üzeri için bir standart koymuyor.

Yeni Super Inverter Daiseikai 5,63 COP* değeri sınıflandırılamıyor. Yıllık enerji tüketimi 177 kW olan Daiseikai klimalar A sınıfının da üzerindedir. Öyleki 3,21 COP’ye sahip A sınıfı bir klimaya oranla %75 daha az elektrik harcar.

En Temiz Hava: Super Inverter Toshiba Daiseikai PKVP klimalar tüm iç ünite yüzeyini kaplayan iyonizer ve plazma filtreleri sayesinde iç ortamları bakteri, virüs, kötü koku ve kirleticilerden arındırıyor.

0,0001 mikron boyutuna kadar tüm kirleticiler ortamdan yakalanıp yok edilir. Böylece size ve sevdiklerinize temiz bir hava solumak kalır.

En Temiz Klima: Toshiba klimalarının kendini temizleme işlevi, klimanın içinde küf oluşumuna neden olan nemi azaltır. Bu işlev bataryayı kurutacağı için sistemin verimliliğini arttırır.

Ayrıca yeni geliştirilen iç ünite bataryası yoğuşma suyunun etkisiyle yıkanmakta ve üzerined oluşabilecek kirleticiler dışarıya atılmaktadır. Böylece bakım masraflarınız da minimuma indirgenmiş olacaktır.
 
Ve BONUS En Hızlı Konfor: Klimalar arasında en güçlü klima olan DaiSeiKai klimalarında bir düğmeye dokunarak "Hi-Power" çalışma konumunda ekstra yüksek fan hızı ve 650 m³/saat hava akışı ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşabilirsiniz.
 
Her Yerde ya da İstediğiniz Yerde KONFOR
12 kademeli panjur ayarı ile havayı istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz. Panjur ayarının bu kadar fazla olmasının nedeni havaya tam olarak kumanda edilebilmesi ve konforun eksiksik sağlanmasıdır. 12 kademe içinde bir yön mutlaka istenen yöndür.
 
Tek Dokunuşla “KONFORUM”
Klimanızda kendi konforunuz için istediğiniz ayarları yaptıktan sonra uzaktan kumandanın üzerindeki bir tuşa dokunarak bilgileri hafızaya alabilir ve klimayı tekrar çalıştırdığınızda bu ayarların tekrar yapılmaden konforunuzu yaşayabilirsiniz.
 
Çevre Dostudur: Çünkü Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz kullanılır. Yani dünyamızın daha fazla ısınmasına yol açmadan gönül rahatlığı içindeözgürce ısınabilir ve serinleyebilirsiniz.
 
TOSHIBA DAISEIKAİ KLİMALARI FARKLI, BAŞKALARINI KISKANDIRACAK BİR KONFOR, HEM DE DAHA UCUZA…

Toshiba İnverter Klima fiyatları uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile iklimsa merkezlerinde 

Ürün Bilgi Formu
 
Lütfen adı-soyadınızı giriniz!

 
Lütfen ev telefon numarası giriniz.

 
Lütfen cep telefonunuzu giriniz.

 
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

 
Lütfen açık adresinizi giriniz.

 
Lütfen semt ve şehiri giriniz.

 Ev   İşyeri 

 
Lütfen ürünüzün istek yerini giriniz.

   
 

A Sınıfı İnverter Klimalar

İnverter Klimalar

En soğuk havalarda bile maksimum verim elde edebildiğiniz, hızlı bir şekilde ısıtma ve soğutma yapabilen hassas kontrol mekanizması özelliğiyle öne çıkan İnverter Klimalarda Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba, Hitachi, LG, General, Sigma, General Electric, Fuji, High Life, Haier, White Westinghouse A Sınıfı inverter klima modelleri ile yanınızdayız.

En uygun taksitli satış fiyatları, en ucuz montaj - bakım fiyatı ve çeşitli ölçülerdeki R410A soğutma gazı kullanılan klimalarımız ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

İnverter Klima – Geleceği Kurtaran Teknoloji

Klima kullanımı yapılan ortamın ısıl değerleri günden güne hatta gün içerisinde saat saat değişiklik gösterebilmektedir. Farklı zaman dilimlerinde farklı ısılarda bulunan ve iklimlendirmesini yapmak üzere klima kullanılan mekanın sıcaklık değerlerini istenilen değerde tutmak zor bir işlem haline gelmektedir.

İnverter klimalar özellikleri ile bu zorluğa kolaylıkla çözüm buluyor. Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, General Electric, LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve Hitachi marka üst kalite grubu klimalarda alternatif modelleri bulunan inverter klimalar bulundurdukları teknolojiler ile fark yaratarak ısıl değişiklik gösteren yerlerde maksimum performans sunuyor.

İhtiyaca göre hızını ve kapasitesini oranlayan inverter klimalar kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ısıl dengeyi sağlıyor ve maksimum seviyede faydayı minimum enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor.

İnverter klimaların bu özellikleri sayesinde tasarruf yapabiliyor ve böylece minimum enerji tüketimi yaparak enerji sıkıntısı yaşanan dünyamıza karşı duyarlı bir hizmet almış oluyorsunuz.

İnverter klimalar sayesinde kullanılan mekânın içinde farklı yerlerdeki farklı sıcaklık değerlerinden kurtulabilir, mekan içinde eşit dağılım gösteren bir ısı değerine ulaşabilirsiniz.

En soğuk ve en sıcak yerlerde dahi maksimum seviyede iklimlendirme gerçekleştiren inverter klimalar kısa zamanda ısıtma veya soğutma gerçekleştirerek beklentilerinizi maksimum seviyede karşılar.

En uzun ömürlü klima olma özelliğiyle fark yaratan inverter klima fiyatları paranızın cebinizde kalmasını sağlar.  

Mitsubishi Klima

Davlumbaz Klima

Davlumbaz Klima

İnverter Klima

Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Panasonic, General Electric, LG, Hitachi, Daikin, Fuji, High Life, Haier, Mitsubishi Electric, Toshiba, Siemens ve White Westinghouse R410A gazlı A sınıfı inverter klimaların satış, montaj, bakım ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edip size en yakın bayiye ulaşabilirsiniz.

İnverter Klima Farkı

En büyük enerji harcamaları sürekli devreye girme-çıkma sırasında meydana gelir. İnverter Klima Teknolojisi, cihazınızın ortamını soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre, kapasitesini kendisinin ayarlayabilmesidir.Bu sayede kompresör, frekansını ayarlayarak durma ve kalkmaları en aza indirir. Ayrıca inverter cihazlar ayarlanan sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol eder. Bunların sonucu olarak enerji tüketimi yaklaşık 1/3 oranında azaltılmıştır.

Seo

Seo Fiyatları

Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Toshiba Klima
Vestel Klima

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 52 konuk çevrimiçi

A Sınıfı Cihazlar

Mitsubishi-Sharp-General-Sigma markalı, enerji tasarrufu sağlayan yeni R410A gazlı "ASınıfı Enerji" yüksek performanslı inverter klimalar

Ekonomik Cihazlar

İhtiyaçlarınıza uygun beklediğiniz fiyatlarda ve aradığınız güçlü özelliklerde %30'a varan enerji tasarrufu yapan en ekonomik modeller..

Duvar Tipi Ürünler

Duvar tipi cihazlar, mekanlarınızı %30'a varan oranlarda enerji tasarrufu, çevreye duyarlılığı ve yüksek performansı ile canlandırır.